Кина 20kW @ 1000V AC / DC хибриден влезна моќност конвертор HEG1K025 фабрика и производители | Infypower

20kW @ 1000V AC / DC хибриден влезна моќност конвертор HEG1K025

Краток опис:

                                                      HEG1K025: 20kW @1000V  AC/DC Hybrid Input Power Converter 


детали за производот

Тагови производ

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      HEG1K025 20kW @ 1000V AC / DC хибриден влезна моќност конвертор 

HEG1K025-1

HEG1K025-2 HEG1K025-3

HEG1K025-4


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас